Žít s radostíOrinova kniha Žít s radostí

      Na tuto knihu jsem narazil když jsem hledal nějakou učebnici channelingu. Kniha Žít s radostí totiž vznikla skrze channeling, osvícený knihkupec (Maťa, Lublaňská 34) to věděl a nabídl mi ji.
      Autorkou je Sanaya Roman, ale v pravém slova smyslu je autorem Orin – kosmický spisovatel, úchvatná bytost, velmi dobře disponovaná k vedení lidí pomocí psaného textu doslova ke světlým výšinám.
      Sám jsem napsal několik knih a myslím, že mám pro věc určitý cit. Není mi vůbec za těžko uvěřit, že něco takového prostě nevymyslel žádný  pozemský člověk. Orin, jakožto kosmický spisovatel, naprosto zvládá formu psaného textu a zcela mistrovsky ji využívá pro přenos poučení. Skvělou práci samozřejmě odvedla i „tlumočnice do pozemštiny“ Sanaya Roman a tlumočnice do češtiny Šárka Fellegiová.
      Atmosféru a zaměření knihy bych připodobnil ke knihám mé oblíbené Shakti Gawain. Ve srovnání s ní míří Orin výš, je svobodnější a má vyšší mistrovství – jak duchovní, tak spisovatelské. Tuto knihu směle označuji za nejlepší příručku osobního růstu, jakou jsem zatím kdy četl.

Vydalo
Nakladatelství Šťastní lidé
P.O. Box 57,
160 41  Praha 6
tel&fax: 02/365 033
e-mail: brany@bohem-net.cz

V nakladatelství si lze též objednat bezplatné zasílání Zpravodaje šťastných lidí, který informuje především o celosvětových aktivitách hnutí inspirovaného Orinem.

 

 Zpět na obsah
  Aktualizováno  19.09.1999
 


© 1999 Spirituální stránky Jana Havelky