Zachraňme 

Dotek 
 

Příznivá zpráva: do konce dubna 2000 se vybralo prvních 100 000 Kč. Kdyby pokračovala záchrana podobným tempem i nadále, Dotek by byl přežil. Dík všem, kteří se na záchraně podílejí !

Nepříznivá zpráva: podrobnějším zkoumáním se zjistilo, že výše zmíněné milodary vůbec nepřišly prostřednictvím Internetu. Ještě podrobnějším zkoumáním byla odhalena smutná skutečnost, že do dnešního dne, tj. do 12. 10. 2000 nebyla prostřednictvím akce Zachraňme Dotek získána ani jediná koruna.

Příznivá zpráva: Nicméně Dotek vychází stále.

 

Dotek je nezávislý měsíčník pro duchovní kulturu, vydávaný Jiřím Mazánkem, mým dlouholetým kamarádem z mládí. Náplní Doteku je především aktuální přehled duchovních akcí – koncertů, kurzů, přednášek, setkání, meditací, dále pak recenze duchovní hudby a knih, a kvalitní články o duchovnu všeobecně. V Čechách je to jediný časopis tohoto druhu.

Za devět let doslova nezištného fungování Doteku se jeho kvalita neustále zlepšuje, ale zároveň se zvětšuje i jeho dluh, který nyní dosahuje hrůzyplných 600 000 korun. Hrozí proto, že dubnové číslo Doteku bude historicky poslední a Jiří Mazánek stráví zbytek života ve vězení pro dlužníky. I když by to Jirkovi nepochybně duchovně velmi prospělo, nepřál bych mu to. Podobně nepřeji Doteku, aby zaniknul, neboť si neumím představit, jak by tento Vesmír vypadal bez něj.

A tak si dovoluji uveřejnit výzvu všem potenciálním mecenášům, kteří se cítí touto výzvou alespoň trochu osloveni, aby kontaktovali přímo Jiřího Mazánka:

 

Jiří Mazánek už trénuje pobyt ve vězení pro dlužníky

Ing. Jiří Mazánek
Husitská 86
Praha 3

tel. 2278 3126
dotek@atlas.cz

 

(pod výzvou podepsán Jan Havelka, 9. 4. 2000)

 

Počet přístupů na tuto stránku od 9. dubna 2000: Počítadlo přístupů  (zjišťuje WEBovský počítadlo)   

 

Zpět na obsah
 

© 2000 Spirituální stránky na http://www.havelka.info, aktualizováno 12.10.2000